Преминаване към съдържанието

2-стаен

91,000 €

(1,467 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

АКТ14!2-СТАЕН!СРЕДЕН ЕТАЖ!АСАНСЬОР! Предлагаме 2-стаен апартамент с площ от 62 кв.м на 3-ти етаж с асансьор. Сградата се намира в района на Кайсиева Градина зад Джъмбо. Разпределение: Дневен тракт, спалня, коридор, баня с тоалетна и тераса. За повече информация се обадете и цитирайте този код: 256536

  • Местоположение:
    Варна, Кайсиева градина

  • Площ в квадратни метри:
    62 m2

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*