Преминаване към съдържанието

2-стаен

123,000 €

(1,835 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

ПАНОРАМНА ГЛЕДКА! М-СТ ПЧЕЛИНА!

INCLUSIVE НЕДВИЖИМИ ИМОТИ предлага за продажба двустаен апартамент с площ от 67 кв.м, разположен на четвърти етаж в новострояща се жилищна сграда, в тиха и предпочитана част на местност Пчелина.

Сградата е с достигнат Акт 14, като въвеждането в експлоатация (Акт 16) се очаква до средата на 2026 г.

Жилищната сграда е разположена на южен склон във варненския квартал Възраждане и предлага впечатляващи панорамни гледки към Варненския залив, Варненското езеро и града. Проектът предвижда цялостно облагородяване и озеленяване на прилежащите пространства, както и система за събиране и използване на дъждовна вода за напояване на зелените площи – устойчиво и екологично решение.

Локацията съчетава спокойна жилищна среда с отлична градска свързаност. В близост се намират детски заведения, училища, медицински и търговски обекти, а достъпът до имота е удобен и бърз от ул. „Прилеп“ и ул. „Поп Димитър“. Районът разполага със супермаркети и спирки на градския транспорт, осигуряващи лесна връзка с всички части на града.

Апартаментът е със северозападно изложение, което осигурява приятна следобедна светлина, балансиран температурен комфорт и красива атмосфера към края на деня. Жилището разкрива нескриваема панорамна гледка към Варненското езеро и впечатлява с комфортно и функционално разпределение.

Разпределение:

Просторна дневна с кухненски бокс

Спалня

Коридор

Баня с тоалетна

Тераса

Избено помещение, включено към имота

Налице е възможност за закупуване на паркомясто.

Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с висок потенциал, благодарение на панорамната гледка, предпочитаната локация и качественото ново строителство.