Преминаване към съдържанието

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ – кв. Владиславово

140,000 €

(1,471 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

INclusive недвижими имоти предлага за продажба ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ в новострояща се жилищна сграда в гр. Варна, ж.к. Владислав Варненчик.

Жилището е с площ от 95 кв.м и е разположено на 8-ми етаж.

Характеристики на имота: входно антре, дневна с кухненски бокс, 2 спални, баня с тоалетна, перално помещение, балкон.

Локация:сградата е с умело подбрано стратегическо разположение. Намира се на бул. Трети Март, в непосредствена близост до новоизграждащия се парк Владислав Варненчик, предоставяйки изобилие от зеленина, чист въздух и пространства за отдих, разходки и спортни активности.

Жилищна сграда се издига на общо 8 етажа и предоставя богат избор от едностайни, двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти – просторни, отлично оптимизирани и с функционално разпределение. Комплексът разполага с подземен паркинг, свързан с жилищните части посредством модерен асансьор. Пред сградата са обособени и открити паркоместа.

За повече информация и организиране на огледи се обадете на посочения телефонен номер и цитирайте следния код:11471

  • Местоположение:
    Варна

  • Площ в квадратни метри:
    95.14 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Етаж:
    8

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*