Преминаване към съдържанието

ТРИстаен апартамент в гр.Созопол !!! На пешеходно разстояние до центъра!!!

107,000 €

(1,202 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

INclusive недвижими имоти предлага тристаен апартамент в новострояща се сграда с Акт 15 в гр. Созопол

Имотът е с площ от 89 кв.м, разположен на трети етаж в нова сграда с Акт 15, в тих и комуникативен район на гр. Созопол.

Намира се на пешеходно разстояние от Централния плаж и Стария град, което го прави отличен избор както за живеене, така и за инвестиция.

Локация:

  • 10 минути пеша до Централен плаж и Стария град
  • Близо до магазини, аптеки, спирки и заведения

Разпределение:

  • Просторна всекидневна с кухненска част и трапезария.
  • Две самостоятелни спални.
  • Баня с тоалетна
  • Антре
  • Удобна тераса

Площ: 89 кв.м

Етаж: 3

Сградата е с Акт 15.

Апартаментът се предава по БДС – на шпакловка и замазка.

Монтирани са входна блиндирана врата и PVC дограма.

Изградени ел. и ВиК инсталации.

Предимства:

  • Опция за закупуване на паркомясто
  • Без такса поддръжка
  • Функционално разпределение, подходящо за семейства
  • Нова, модерна сграда с контрол на достъпа
  • Отлична локация за целогодишно живеене или отдаване под наем

Свържете се с нас за оглед или допълнителна информация! Обадете се и цитирайте следния код:12775

  • Местоположение:
    Бургас, област, гр.Созопол

  • Площ в квадратни метри:
    89 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Етаж:
    3

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*