Преминаване към съдържанието

Просторно студио !!!с.Лозенец!!!к-с Емберли!!!На минути от морския бряг!!!

57,000 €

(1,461 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

Търсите уютен ваканционен имот или доходоносна инвестиция ?

INclusive недвижими имоти предлага просторно студио в комплекс Емберли с.Лозенец., на минути пешеходно разстояние от морския бряг.

Предимства на имота :

  • Напълно обзаведено и оборудвано
  • Просторно и светло
  • Голяма тераса с гледка към красивия комплекс
  • Басейн , охрана, видеонаблюдение , зелени площи, детска площадка , възможност за паркиране- първокласни удобства и комфорт
  • на 100 м от плажа
  • Отличен за отдаване под наем - възможност за висока доходност

Насладете се на безгрижни летни дни и свеж морски въздух в един от най- предпочитаните курорти на Южното Черноморие!

За огледи , свържете се с нас .

Обадете се и цитирайте следния код: 12005

  • Местоположение:
    Бургас, област, с.Лозенец

  • Площ в квадратни метри:
    39 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Отопление:
    Електричество

  • Етаж:
    2

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*