Преминаване към съдържанието

Парцел в регулация с УПИ в село Лъка !!! На 10 минути от гр.Бургас!!!

84,770 €

(70 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

INCLUSIVE недвижими имоти продава еклузивно парцел в регулация с УПИ в село Лъка !!!

Предлагаме Ви просторен парцел от 1 211 кв.м. в регулация, разположен в живописното село Лъка (община Поморие, обл. Бургас). Имотът е подходящ за жилищно строителство или инвестиция, с удобства като:

  • Ток и вода на границата на парцела
  • Лесен достъп – добра инфраструктура
  • перфектна локация- на 100 м от центъра на селото
  • 20 м лице към улицата
  • Ежедневна автобусна връзка с Поморие и Бургас
  • Интернет покритие – ADSL/оптика
  • Спокойствие и красива природа – идеално място за спокойна семейна къща или ваканционно обитаване
  • В близост до популярни плажове и винени маршрути

Село Лъка, община Поморие, област Бургас — разположено в южната част на Бургаска област, на около 15–20 км от морския бряг и с лесен достъп до град Поморие и Бургас.

За повече информация и огледи свържете се с нас.

Обадете се и цитирайте следния код:14313

  • Местоположение:
    Бургас, област, с.Лъка

  • Площ в квадратни метри:
    1211 m2

  • Етаж:
    партер

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*