Преминаване към съдържанието

Модерно студио в престижен комплекс в близост до плажа на Сл.Бряг

63,000 €

(1,536 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

Инклузив Недвижими Имоти предлага за продажба :

Топ предложение: уютен 1-стаен апартамент в к.к. Слънчев бряг, област Бургас

Атмосферата на имота съчетава морски уют и практичност.

Компактната площ е оптимално използвана, а балконът добавя допълнителна стойност за почивка на открито. Отличен избор за купувачи, търсещи ликвиден имот в един от най-популярните български курорти. 🏡💙

Студиото е на 2ри етаж,с площ от 41 кв.м ,модерно обзаведено,ремонтирано и с възможност ,както за ваканционен имот ,така и с инвестиционна цел за отдаване под наем.

Районът е с развита инфраструктура, множество магазини, заведения и развлечения през сезона.

В близост има спирки на обществен транспорт, поддържани алеи за разходка и бърз достъп до широкия пясъчен плаж.

За огледи и подробна информация ,можете да се свържете с мен и да посочите номера на обявата 15056

  • Местоположение:
    Бургас, област, к.к.Слънчев бряг

  • Площ в квадратни метри:
    41.01 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Отопление:
    Климатик

  • Етаж:
    2

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*