Преминаване към съдържанието

Двустаен апартамент с веранда в престижен комплекс

91,000 €

(1,857 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

Inclusive Недвижими имоти

Продава уютен ,двустаен, партерен апартамент в престижен комплекс, който е един от най-предпочитаните в Слънчев бряг.

🏠🔑Твоят дом на морето те очаква.

Апартаментът е напълно обзаведен и готов за ползване.

Просторна дневна с кухненски бокс

Уютна спалня

Баня с WC

Голяма веранда – твоето лично кътче за кафе, коктейли и релакс

✨ Предимства на комплекса:

3 басейна с шезлонги и бар

СПА, фитнес и детски кът

Ресторант и кафене

24/7 охрана и видеонаблюдение

Поддържани градини и алеи

📍 Локация: На минути от плажа и центъра на Слънчев бряг – идеален за лично ползване или доходоносен наем.

💎 Твоят оазис на морето – комбинация от комфорт, спокойствие и инвестиция с гарантирана възвръщаемост!

  • Местоположение:
    Бургас, област, к.к.Слънчев бряг

  • Площ в квадратни метри:
    49 m2

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*