Преминаване към съдържанието

Двустаен апартамент в центъра на Сл.Бряг

69,500 €

(935 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

Inclusive Недвижими имоти предлага за продажба двустаен апартамент – 74,3 кв.м, етаж 6 в целогодишен комплекс с акт 16, Слънчев Бряг.

Предлагаме Ви просторен и стилно обзаведен двустаен апартамент с площ от 74,3 кв.м, разположен на шести етаж в престижен комплекс , само на няколко минути пеша от плажа и централната алея на курорта.

🔹 Функционално разпределение:

  • Светла дневна с кухненски бокс и трапезария
  • Просторна спалня
  • Баня с тоалетна
  • Широка тераса с приятна гледка

🔹 Предимства на имота:

✅ Голямо пространство – 74,3 кв.м

✅ Етаж 6 – с асансьор и панорамна гледка

✅ Напълно обзаведен и оборудван

✅ Подходящ за целогодишно живеене или инвестиция

✅ Комплекс с басейн, озеленена територия, охрана и рецепция

📍 Отлична локация – тиха, но в близост до всичко необходимо: супермаркети, ресторанти, банки и плаж

  • Местоположение:
    Бургас, област, к.к.Слънчев бряг

  • Площ в квадратни метри:
    74.3 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Етаж:
    6

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*