Преминаване към съдържанието

Двустаен апартамент в к.к. Константин и Елена

262,000 €

(5,038 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

МОДЕРЕН! ОЗЕЛЕНЕНА ТЕРАСА! СПОКОЙСТВИЕ!

INclusive Варна предлага на Вашето внимание двустаен апартамент в луксозен комплекс, намиращ се на метри от плажа в прекрасния морски и балнеолечебен курорт 'Св.Св.Константин и Елена'.

Апартаментът е с жилищна площ 52.22 кв.м, на партерен етаж и разполага с голяма озеленена тераса 18.37 кв.м. Състои се от дневен тракт, спалня, баня с тоалет, коридор. Предлага се с пълно обзавеждане и висок клас техника.

Към имота има и прилежащо избено помещение 3.81 кв.м.

Статут на апартамент.

Комплексът разполага с паркови зони, открити басейни, детски площадки, контрол на достъпа и охрана. Високо качество на строителство, енергиен клас А.

За повече информация и организиране на оглед се обадете на телефонен номер 0875363320 и цитирайте следния код: 15076

  • Местоположение:
    к.к. Св.Св. Константин и Елена, Варна

  • Площ в квадратни метри:
    52 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Отопление:
    Климатик

  • Етаж:
    1

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*