А 9
121,700 €
(900 €/m2)
-
Области: 135.22 m2
-
Апартамент: №9
-
Етаж: 3
-
Изложение: Юг, Северозапад
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта