А 5
136,125 €
(1,984 €/m2)
-
Области: 68.58 m2
-
Апартамент: №5
-
Етаж: партер
-
Изложение: Югозапад
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта