А 45
249,757 €
(2,300 €/m2)
-
Области: 108.59 m2
-
Апартамент: №45
-
Етаж: партер
-
Изложение: Север, Юг
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот