А 43
144,785 €
(2,300 €/m2)
-
Области: 62.95 m2
-
Апартамент: №43
-
Етаж: партер
-
Изложение: Югозапад
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот