Преминаване към съдържанието

А 41

154,514 €

(2,299 €/m2)

  • Области: 67.18 m2

  • Апартамент: №41

  • Етаж: партер

  • Изложение: Север

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*