А 17
188,201 €
(2,280 €/m2)
-
Области: 82.54 m2
-
Апартамент: №17
-
Етаж: 3
-
Изложение: Югозапад
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта