Преминаване към съдържанието

Ателие 24

141,300 €

(1,950 €/m2)

  • Области: 72.43 m2

  • Апартамент: №24

  • Етаж: 8

  • Изложение: Север

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*