АП. 8
199,134 €
(2,288 €/m2)
-
Области: 87 m2
-
Апартамент: №8
-
Етаж: 4
-
Изложение: Север, Запад
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот