АП. 61
114,000 €
(1,592 €/m2)
-
Области: 71.57 m2
-
Апартамент: №61
-
Етаж: 13
-
Изложение: Североизток
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот