Преминаване към съдържанието

АП. 4.1

320,000 €

(2,100 €/m2)

  • Области: 152.33 m2

  • Апартамент: №4.1

  • Етаж: 4

  • Изложение: Северозапад, Север

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*