Преминаване към съдържанието

Ап. 33

121,010 €

(1,680 €/m2)

  • Области: 72 m2

  • Апартамент: №33

  • Етаж: 5

  • Изложение: Запад

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*