Преминаване към съдържанието

АП. 3

153,000 €

(1,407 €/m2)

  • Области: 108.68 m2

  • Апартамент: №3

  • Етаж: 1

  • Изложение: Югозапад, Юг, Югоизток

За имота

Към цената е включена веранда, която не е в общата площ-18.30кв.м.

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*