АП. 20
123,000 €
(1,965 €/m2)
-
Области: 62.59 m2
-
Апартамент: №20
-
Етаж: 4
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта