Преминаване към съдържанието

АП. 2

209,652 €

(1,739 €/m2)

  • Области: 120.49 m2

  • Апартамент: №2

  • Етаж: 1

  • Изложение: Югоизток, Юг, Югозапад, Запад

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*