Преминаване към съдържанието

АП. 19

499,893 €

(2,403 €/m2)

  • Области: 208 m2

  • Апартамент: №19

  • Етаж: 8

  • Изложение: Север, Запад, Юг

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*