Преминаване към съдържанието

АП. 18

263,938 €

(2,449 €/m2)

  • Области: 107.73 m2

  • Апартамент: №18

  • Етаж: 4

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*