АП. 16 Включва мазе
245,000 €
(1,577 €/m2)
-
Области: 155.33 m2
-
Апартамент: №16
-
Етаж: 5
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта