АП 10
222,111 €
(2,249 €/m2)
-
Области: 98.72 m2
-
Апартамент: №10
-
Етаж: 2
-
Изложение: Изток
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот