АП. А.3-48 Включва мазе
144,000 €
(1,800 €/m2)
-
Области: 80 m2
-
Апартамент: №А.3-48
-
Етаж: 5
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта