Apt. 25
173,965 €
(2,051 €/m2)
-
Areas: 84.78 m2
-
Apartment: №25
-
Floor: 4
-
View: East, Югоизток
Contact us
Call us to make an appointment to look at all the details of the particular property
Affiliate offer