AP. 36 Includes Basement
197,156 €
(2,215 €/m2)
-
Areas: 89 m2
-
Apartment: №36
-
Floor: 6
-
View: South
Contact us
Call us to make an appointment to look at all the details of the particular property
Affiliate offer