Ап. 60
188,737 €
(2,223 €/m2)
-
Области: 84.9 m2
-
Апартамент: №60
-
Етаж: 9
-
Изложение: Юг, Югозапад
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта