Преминаване към съдържанието

Тристаен апартамент !!!!Меден рудник!!! Зона Д !!!

91,900 €

(983 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

INCLUSIVE недвижими имоти продава тристаен апартамент в новострояща се жилищна сграда, разположена в гр. Бургас, ж.к. Меден Рудник, зона Д - до Кауфланд

📍 Отлична локация - в близост до спирка на градския транспорт, хипермаркет, училище и детска градина.

🏡 Комплекс от затворен тип - без такса поддръжка, осигуряващ спокойствие, чиста среда и комфорт за цялото семейство.

Удобства в комплекса:

• Открит фитнес

• Детска площадка с уреди за игра

• Зона за отдих с пейки и зеленина

СТАРТ НА СТРОИТЕЛСТВОТО: август 2025 г.

Схема на плащане:

• Разсрочено плащане

• Без индексация на цената

• Възможност за довършване „до ключ“

• Индивидуална схема според желанията на клиента

Характеристики:

• Двустаен апартамент на среден етаж

• Площ: 93.43 кв.м

• Има възможност да за закупуване на паркоместа и гаражи

За повече информация се свържете с нас. Обадете се и цитирайте следния код: 258024

  • Местоположение:
    Меден рудник - зона Д, Бургас

  • Площ в квадратни метри:
    93.43 m2

  • Строителство:
    Ново строителство

  • Етаж:
    1

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*