АП. 16 Включва мазе
336,200 €
(2,849 €/m2)
-
Области: 117.98 m2
-
Апартамент: №16
-
Етаж: 7
-
Изложение: Юг
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта