АП. 41
128,375 €
(1,350 €/m2)
-
Области: 95.09 m2
-
Апартамент: №41
-
Етаж: 2
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта