АП. 8
131,531 €
(1,724 €/m2)
-
Области: 76.25 m2
-
Апартамент: №8
-
Етаж: партер
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта