Преминаване към съдържанието

4-стаен

240,000 €

(1,934 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

АКТ 14! 3 СПАЛНИ! ГОЛЕМИ ПЛОЩИ! ПРОСТОР! НЕСКРИВАЕМА МОРСКА И ГРАДСКА ПАНОРАМА! ДОКАЗАН ИНВЕСТИТОР!

Предлагаме на Вашето внимание четиристаен апартамент разполопожен в новострояща се сграда до площадка Галата. От имота се открива нескриваема морска и градска панорама. Жилището има следното разпределение: дневен тракт, три просторни спални, коридор, две бани с тоалетна и две тераси. За повече информация и организиране на презентация се обадете СЕГА и цитирайте Имот № 140741!

  • Местоположение:
    Варна, Галата

  • Площ в квадратни метри:
    124.09 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Изложение:
    Север, Запад, Северозапад

  • Етаж:
    4

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*