Преминаване към съдържанието

Тристаен апартамент !!! Несебър !!!Черно море !!! Пред акт 14 !!! Без такса !!!

123,221 €

(1,450 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

INclusive недвижими имоти предлага тристаен апартамент в новострояща сграда в гр.Несебър , кв.Черно море.

Имотът се намира в сграда пред Акт 14, което дава възможност за гъвкави условия и добра инвестиция на ранен етап с гъвкава схема на плащане.

Жилището е с удобно разпределение и е подходящо както за лично ползване, така и за отдаване под наем.

📍 Отлична локация:

-В близост до T Market

-Спокойна и развиваща се зона

-Само на около 10 минути пеша до Слънчев бряг

✅ Без такса поддръжка

✅ Перспективен район

✅ Подходящ за инвестиция и висока доходност или ваканционен имот

Не пропускайте възможността да придобиете имот в един от най-предпочитаните райони по Южното Черноморие!

За повече информация , свържете се с нас.

Обадете се и цитирайте следния код: 256332

  • Местоположение:
    Бургас, област, гр.Несебър

  • Площ в квадратни метри:
    84.98 m2

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*