Преминаване към съдържанието

СРЕДЕН ЕТАЖ! ГОТОВА СГРАДА! ЗАПАДНО ИЗЛОЖЕНИЕ!

99,990 €

(1,818 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

СРЕДЕН ЕТАЖ! АКТ 16! ЗАПАДНО ИЗЛОЖЕНИЕ!

Представяме ви двустаен апартамент, находящ се в тих и спокоен район, в непосредствена близост до кв. Възраждане III. Апартаментът е на среден етаж в новопостроена сграда с АКТ 16.

Разпределението на апартаментът е следното: коридор, дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса.

Към апартамента има възможност за покупка на паркомясто.

Свържете се с нас за повече информация и уговаряне на оглед!

Обадете се и цитирайте този код: 236658

  • Местоположение:
    м-ст Пчелина, Варна

  • Площ в квадратни метри:
    55 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Изложение:
    Запад

  • Етаж:
    3

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*