А208 А208 Включва мазе
188,120 €
(1,849 €/m2)
-
Области: 101.69 m2
-
Апартамент: №А208
-
Етаж: 2
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта