Преминаване към съдържанието

3-стаен

159,000 €

(1,835 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

Home2U недвижими имоти предлага за продажба тристаен апартамент с отделна кухня в жк. Братя Миладинови.

Намира се на 7ми етаж в непосредствена близост до кръговото на "Трапезица"

Изложение - Изток-Запад

Чиста жилищна площ от 86,61 кв.м. + 9 кв.м. тераси + избено помещение

За повече информация и огледи се обадете на телефоните в обявата и цитирайте този код: 256303

  • Местоположение:
    Бургас, Братя Миладинови

  • Площ в квадратни метри:
    86.61 m2

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*