Преминаване към съдържанието

3-стаен

217,000 €

(2,127 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

АКТ 16 ! ! ! СРЕДЕН ЕТАЖ ! ! ! НЕПРЕХОДЕН ! ! ! СВЕТЪЛ ! ! ! ТОПЪЛ ! ! ! Представяме на вашето внимание тристаен апартамент със следното функционално разпределение: просторна дневна с кухненски бокс с площ 32 кв.м и излаз на тераса, две спални с площ 15 и 14 кв.м, едната от които с излаз на тераса, баня с тоалетна и отделна тоалетна. Имота се продава на шпакловка и замазка. Отоплението е реализирано на ток. Общите части са добре поддържани. Сградата е завършена с висок клас материали. Апартамента се намира се в непосредствена близост до спирки на градски транспорт и детски градини. За повече информация и огледи се обадете сега и цитирайте този код: 138109

  • Местоположение:
    София, Малинова Долина

  • Площ в квадратни метри:
    102 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Етаж:
    2

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*