Преминаване към съдържанието

3-стаен

255,000 €

(2,931 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

ЮЖЕН!!! СРЕДЕН ЕТАЖ!!! ОБЗАВЕДЕН!!! ГОТОВ ЗА НАНАСЯНЕ!!! ЗАТВОРЕН КОМПЛЕКС!!! ГЛЕДКА КЪМ ВИТОША!!!

Хоум Ту Ю представя на Вашето внимание напълно обзаведен тристаен апартамент в кв. “Симеоново”, оборудван с висок клас ел. уреди.

Жилището е ситуирано на среден етаж, в затворен комплекс, на метри от “Ринг Мол” - отлична локация, с бърз достъп до ключови пътни артерии като “Околовръстен път” и бул. “Симеоновско шосе”. Жилището се състои от входно антре, хол с кухненски бокс, непреходна спалня, детска стая, баня с тоалетна, мокро помещение и голяма южна тераса с нескриваема гледка към Витоша.

Възможност за закупуване/наемане на паркомясто в комплекса.

За повече информация и да запазите час за оглед се обадете на посочения телефон и цитирайте следния код: 256814

  • Местоположение:
    София, Симеоново

  • Площ в квадратни метри:
    87 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Изложение:
    Юг

  • Етаж:
    2

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*