Преминаване към съдържанието

3-стаен

337,665 €

(3,049 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

! ! ! МОДЕРНА ВИЗИЯ ! ! ! БЕЗУПРЕЧНО СТРОИТЕЛСТВО ! ! ! ИНВЕСТИТОР НАЛОЖЕН НА ПАЗАРА ! ! !

Home2U предлага 3-стаен апартамент в центъра на София, на пешеходно разстояние от ДГ 104 „Моят свят“, и СМГ, спирки на градски транспорт, хранителни магазини и паркове. Имотът е с площ 110.07 кв.м, разположен на 3-ри етаж и се състои от входно антре, дневна с кухненски бокс, две непреходни спални, едната с излаз към балкон и собствено санитарно помещение и отделна баня с тоалетна.
Акт 16 – в края на 2026 г.
Отопление на ток.
Сградата е с високо качество на строителство от доказан инвеститор с реализирани проекти в столицата, За ваше улеснение прилагаме схема на разпределение!
Стандартна схема на плащане:
40% Предварителен договор
30% Акт 14
20% Акт 15
10% Акт 16
Ако желаете да закупите този имот, обадете се и цитирайте посочения код: 141508

  • Местоположение:
    София, Център

  • Площ в квадратни метри:
    110.71 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Изложение:
    Юг, Запад

  • Отопление:
    ТЕЦ

  • Етаж:
    3

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*