Преминаване към съдържанието

3-стаен

188,000 €

(1,942 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

АКТ 16!!! МОРСКА ПАНОРАМА!!! ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ!!!

Home2U предлага на Вашето внимание обзаведен тристаен апартамент в един от най-предпочитаните райони на гр. Варна – кв. Бриз.

Жилището се намира на 4-ти етаж от 6, с южно изложение, осигуряващо светлина и комфорт през целия ден. Апартаментът е с функционално разпределение : две спални с балкон към едната спалня , всекидневна с балкон, коридор, баня с тоалетна, , избено помещение

Основен акцент на имота е прекрасната морска панорама, както и отличната локация – в непосредствена близост до Морската градина, с бърз достъп до центъра, плажа и всички удобства на града. Сградата има и асансьор! С опция за паркомясто

За повече информация и огледи , моля цитирайте следният код : 134256

  • Местоположение:
    Варна, Бриз

  • Площ в квадратни метри:
    96.77 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Изложение:
    Юг

  • Етаж:
    4

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*