Преминаване към съдържанието

2-стаен

154,500 €

(2,575 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

СРЕДЕН ЕТАЖ !!! ДО КАУФЛАНД !!! СВОБОДНО ПАРКИРАНЕ !!!

Представяме Ви двустаен апартамент в кв. Хаджи Димитър, разположен на среден етаж в добре поддържана сграда. Имотът е светъл, топъл и с функоционално разпределение, което го прави отличен избор както за живеене, така и за инвестиция. Намира се в непосредствена близост до Кауфланд, спирки на градски транспорт и магазини. Районът е изключително комуникативен, с бърз достъп до центъра.

Обадете се сега и цитирайте кода 256965

  • Местоположение:
    София, Хаджи Димитър

  • Площ в квадратни метри:
    60 m2

  • Строителство:
    Панел

  • Етаж:
    2

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*