Преминаване към съдържанието

2-стаен

52,000 €

(666 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

Представяме на вашето внимание, двустаен апартамент със следното функционално разпределение: Входно антре, кухненски бокс с трапезария, всекидневна, баня и тоалетна. С изцяло южно изложение. Апартаментът е след основен ремонт, обзаведен и готов за нанасяне, продава се с цялостното обзавеждане. На 5 мин пешеходно разстояние от стадион Николай Кръстев-Щулц. Имотът се намира в добре градоустроен квартал. Обадете се сега и цитирайте посочения код:135293

  • Местоположение:
    гр.Бобовдол, Кюстендил, област

  • Площ в квадратни метри:
    78 m2

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*