Преминаване към съдържанието

2-стаен

120,785 €

(1,700 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

ЛУКСОЗНО СТРОИТЕЛСТВО! СТАРТИРАЛ ПРОЕКТ!
Сградата ще бъде изградена с висок клас материали. Имотът е със следното разпределение: всекидневна и спалня с общ излаз на тераса, санитарно помещения. Към всеки апартамент могат да бъдат закупени открити паркоместа, подземни паркоместа и гаражи. За ваше улеснение прилагаме схема на разпределение на апартамента. При интерес се обадете и цитирайте следния код: 109199

  • Местоположение:
    Варна, м-т Св. Никола

  • Площ в квадратни метри:
    71.05 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Етаж:
    1

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*