2-стаен
127,500 €
(1,795 €/m2)
Купи само за /месец с
За имота
2-стаен апартамент в кв. Владиславово – Панелно строителство , Реална квадратура, Отлична локация
Предлагаме за продажба светъл и просторен апартамент с реална площ 71 кв.м, разположен на етаж 8 от 9 в панелна сграда в кв. Владиславово.
Жилището е с функционално разпределение:
• Хол
• Спалня
• Кухня
• Баня с тоалетна
• Коридор
• Килер
• Широка тераса пред всички стаи, с възможност за усвояванеАпартаментът е изцяло западно изложение, което осигурява много естествена светлина и топлина през деня. Подходящ е както за живеене, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.
Сградата е с добре поддържани общи части и удобен достъп. В близост се намират училища, детски градини, магазини, спирки на градски транспорт и всички необходими удобства за комфортен начин на живот.
Предимства на имота:
✔ Реална квадратура
✔ Просторни и светли помещения
✔ Голям потенциал за модернизация
✔ Отлична локация
✔ Подходящ за инвестицияЗа повече информация или огледи моля позвънете на посочения телефонен номер и цитирайте КОД : 143922
-
Местоположение:
Варна, Владиславово -
Площ в квадратни метри:
71 m2 -
Строителство:
Панел -
Изложение:
Запад -
Отопление:
Климатик -
Етаж:
8
Свържете се с нас
Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот
Партньорска оферта