Преминаване към съдържанието

2-стаен

139,335 €

(1,857 €/m2)

Купи само за /месец с

За имота

ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ • АКТ 16 • ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ • ЗАВЪРШЕН ДО КЛЮЧ
Home2U предлага на Вашето внимание двустаен апартамент, разположен на втори етаж в сграда с Разрешение за ползване (Акт 16). Имотът е среден, южен, със статут на жилище, което гарантира ниски разходи и отлична енергийна ефективност.
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ
Дневна с кухненски бокс – 31 кв.м
Спалня – 12.69 кв.м
Баня и тоалетна – напълно завършени
Два Балкона
СЪСТОЯНИЕ НА ИМОТА
Апартаментът е завършен до ключ, което позволява незабавно нанасяне или отдаване под наем.
Основни предимства:
Светъл, топъл и изключително уютен имот
Просторни и правилни форми – лесни за обзавеждане
Красиви гледки в посока юг
Стени на латекс
Подови настилки – гранитогрес и ламинат
Завършени санитарни помещения – плочки, вградена структура, монтирана санитария
Изводи за климатик, монтирани контакти, ключове и осветление
Поддръжката на общите части е само 0.37 €/м² (без ДДС)
Номер на обявата: 142628

  • Местоположение:
    Варна, Виница

  • Площ в квадратни метри:
    75 m2

  • Строителство:
    Тухла

  • Изложение:
    Югоизток, Юг

  • Етаж:
    2

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*

Свържете се с нас

Обадете ни се за да уговорим среща, на която да разгледате всички детайли по конкретния имот

Свържи се с нас

"*" показва задължителните полета

Име*

Партньорска оферта

Свържи се с нас!

"*" показва задължителните полета

Име*